Кошик
11 відгуків
+380677580110
Контакти
ПП Поділляпостачбуд
+380677580110
+380679361236
+380670055110відділ продажу
Людмила Миколаївна
УкраїнаХмельницька областьХмельницькийвул. Пілотська, 71
Мапа

Чим накрити кришу? Види покрівельних матеріалів

Чим накрити кришу? Види покрівельних матеріалів

Види покрівельних матеріалів

Композитна черепиця.

Це досконалий продукт, який поєднав у собі  найкращі якості керамічної, бітумної  та металевої черепиці  та при цьому не має недоліків.  Це сучасний багатошаровий покрівельний матеріал, в основі  якого лежить сталевий лист, оброблений захисним покриттям з обох сторін, посипаний крихтами натурального каменю, які  виконують не  лише декоративну функцію а й додаткову захисну та зверху покритий прозорим акриловим шаром  для додаткового захисту від ультрафіолету та впливу зовнішніх факторів. Композитна черепиця має досить благородний вигляд, тому широко застосовується в елітному будівництві,  має багато форм та кольорів.

Бітумна черепиця.

Це гнучкий покрівельний матеріал, який складається із стікловолокна, бітума та кам’яної посипки. Ці матеріали мають практично нулеве  вологопроникнення,  що виключає корозію і гниття. Основною перевагою бітумної черепиці є  те, що її можна застосовувати для криш будь-якої складності, форм та конфігурації. Покрівля із бітумної черепиці  витримує всі примхи природи, з роками не втрачає колір та привабливий вигляд.

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця, або як її ще називають ― натуральна черепиця, рахується самим поширеним елітним покрівельним матеріалом. Така натуральна черепиця виготовляється з глиняних сумішей способом випалювання в спеціальних термо-печах при температурі 1000 °С. Після випалювання, керамічна черепиця набуває червоно-коричневого кольору. Така натуральна черепиця вважається найбільш довговічним покрівельним матеріалом, термін служіння керамічної є досить довгим, при умові дотримання всіг вимог до виготовлення.

 Цементно-піщана черепиця

Покрівельний матеріал, виготовлений з натурального кварцового піску та цементу, з додаванням води та пігментів основа яких є оксид заліза. Перед формуванням черепиці, в бетонну масу додається барвник для утворення потрібного кольору. Після виготовлення, цементно-піщана черепиця обробляється спеціальним покриттям, яке ущільнює поверхню та надає гарний вигляд. Цементно-піщана черепиця, як і керамічна, має високу морозостійкість, пожежобезпечність, вологостійкість. Така черепиця є екологічно чистою.

facebook twitter